noviny, pohlednice, kalendáře, vizitky, mapy, propagační materiály, tiskoviny, a tak ...


SVATEBNÍ A SPOLEČENSKÁ FOTOGRAFIE

Svatební fotograf, kterého si vyberete k zachycení Vaší svatby, bude hrát významnou roli ve dni, který je asi jedním z nejdůležitějších ve vašem životě. Správně zvolený fotograf je pak zárukou, že vytvoří takové svatební fotografie, které Vás budou těšit po celý život. Ještě dlouho poté, kdy hosté odejdou domů, květiny uvadnou a vše důležité bude uděláno, zbudou vzpomínky oživované svatební fotografií.

Právě proto je nejlepším řešení profesionální fotograf, který není členem Vaší svatební skupiny, svatebního obřadu, ale i svatebního veselí. Fotograf, který má čas být téměř všude a v dobrém úhlu tak, aby dokázal pořídit ty nejlepší záběry.

Dostat nabídku k fotografování svatby je pro mne, jako fotografa, projevem velké důvěry. Podle Vašeho přání vyfotografuji průběh celé svatby, nebo jen Vámi vybrané části - přípravy ženicha a nevěsty, příjezd hostů, svatební obřad (na radnici, v kostele, na zámku, v parku, aj.), svatební hostinu až po volnou zábavu. Každý fotograf má přitom svůj vlastní styl, já se snažím o co nejvěrnější zachycení atmosféry této mimořádné události.

Fotografie pak předávám v digitální podobě, upravené na velikost podle Vašeho přání, na datovém nosiči (CD, DVD) tak, abyste se mohli sami rozhodnout, které fotografie si nakonec necháte vyrobit klasickou cestou do alba. Těch fotografií je obvykle 300 až 500 a skutečně je z čeho vybírat.


 

Tel.: 602 181 310           e-mail: info@kadyo.cz